В Таврійську створено організаційний комітет з питань підготовки до святкування Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні

16 квітня відбулось перше засідання оргкомітету, під час якого  його голова – заступник міського голови Леонід Марчук ознайомив членів оргкомітету з їх обов’язками.

Зокрема, комунальним підприємствам міста Леонід Володимирович доручив підготувати до свят Меморіальний комплекс солдатської слави, що на вул. 40 років Перемоги, Монумент Слави в парку Східного мікрорайону, провести благоустрій території навколо пам’ятника Невідомому Воїну на Плодовому. Також на них покладається монтаж сцени, забезпечення електроживленням концертного обладнання та мікрофонів для виступів під час проведення мітингу-реквієму.

В довершення благоустрою парку Східного мікрорайону до  святкування Дня Перемоги учням школи № 7 голова оргкомітету доручив побілити дерева.

Готувати традиційну польову кухню, як завжди, доручено керівнику комунального підприємства «Міський ринок» Миколі Корману, допомагати якому будуть четверо спеціалістів міськвиконкому та шестеро дівчат – ученицю школи № 5.

Заходами по підготовці до свята передбачено перевезення ветеранів, учасників бойових дій, інвалідів війни, дітей війни з села Плодового та Східного мікрорайону до місця проведення святкових заходів. Для цього планується задіяти автобуси підприємств «Комбіната хлібопродуктів» та вагонного депо.