Квартиру в кредит можна отримати в жовтні

Створено житлово-будівельний кооператив по добудові третьої черги п’ятиповерхівки по вул. Вокзальній, 82. В кінці цього місяця тут планується закладка головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим символічної капсули початку добудови з таким розрахунком, щоб в жовтні члени ЖБК могли отримати ключі від власної квартири.

Нагадаємо, що для добудови залучаються кошти обласного бюджету та майбутніх власників квартир через Херсонський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та реалізацію Регіональної програми «Власний дім».

З 55-ти квартир – п’ятий поверх планується зробити мансардним – передбачається 15 двокімнатних і по 20 одно- та 3-кімнатних. Певну кількість облдержадміністрація планує забрати під житло сиротам. З тих, що залишилися, створено ЖБК.

Придбати квартиру можна за програмою кредитування обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва. За умовами програми видається кредит під 3% річних максимальним терміном 20 років. Молодим сім’ям строк кредитування розтягується до 30 років. Проте прийдеться внести обов’язковий перший внесок. Багатодітним сім’ям з трьома  або більше дітьми, учасникам АТО та військовослужбовцям передбачається безвідсотковий кредит.

За інформацією комунального відділу Таврійського міськвиконкому, на даний момент більшість квартир вже мають свого господаря. Вільними залишаються всього декілька квартир, тому міська влада звертає увагу – в особливості молодих родин – не втратити шанс отримати власну оселю. І скористатися пропозицією обласного фонду кредитування житла.

Більш детальну інформацію всі, хто зацікавлений придбати власну квартиру, можуть отримати за телефоном комунального відділу міськвиконкому 7-33-40.