Спільний труд на благо міста

Проведення місячника благоустрою в Таврійську з буденних заходів «загребти-підбілити» перетворились на змагання у кого краще прибрана та оформлена територія.

Підприємства ніби ввійшли во вкус, почали формувати газони, косити підрослу траву, висаджувати квіти. Робити все можливе, щоб територія виглядала доглянутою та яскравою. Як, наприклад, перед головним управлінням Північно-Кримського каналу, підприємством «Демос», Каховським міжрайонним управлінням водного господарства, на території Каховської гідрогеолого-меліоративної експедиції та інших підприємств.

Прибирання прилеглих територій здружило та зблизило колективи різних підприємств та закладів міста. Про приклад такої взаємовиручки розповіла Лідія Зоря, завідуюча Таврійським дитсадком «Джерельце», на апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі 16 квітня. Коли Лідія Григорівна звернулась по допомогу до керівника комунального підприємства «Комунсервіс» Галини Волянюк, бо треба було вивезти з території сміття, Галина Валентинівна без зайвих слів предоставила трактор.   За словами Лідії Григорівни, колектив дитсадка дуже вдячний комунальникам і їх керівнику за розуміння і підтримку, і, що саме цінне, за людське відношення до їх прохання про допомогу.

Дружніми та згуртованими виявилися мешканці багатоквартирного будинку по вул. Незалежності, 7. Їх спільними зусиллями прилегла територія будинку має охайний та доглянутий вигляд. Кожного разу навесні вони саджають нові дерева або кущі, багатолітні квіти, які радують очі до самої осені, розбивають клумби, слідкують, щоб декоративні рослини не заростали травою та бур’яном.