За планом підготовки до святкування Дня Перемоги в Таврійську оновлюються всі пам’ятники

25 квітня працівники комунального підприємства «Таврійський водоканал» (директор Віктор Пономаренко) очищали від бруду пам’ятник Солдату на Плодовому, освіжали фарби, прибирали навколо меморіала територію.

Цього ж дня відновлювальні роботи йшли на пам’ятнику Тарасу Шевченко, що на площі перед міським Будинком культури. Там на постаменті відпав верхній ряд лицювальної плитки. Допомогу в її відновленні надало вагонне депо станції «Каховка» (начальник Андрій Молчан).

До речі, це вже другий об’єкт, в оновленні якого допомагає вагонне депо. Минулого тижня робітниця цього підприємства фарбувала на меморіальному комплексі Слави, що на вул. 40 років Перемоги.

Вагонне депо і на цей раз виділило майстра з необхідним інструментом. Важче було знайти плитку, аналогічну тій, якою облицьований постамент. Заступнику міського голови Таврійська Леоніду Марчуку прийшлось передивитись майже весь наявний в будівельних магазинах Таврійська і Нової Каховки асортимент лицювальної плитки, перш ніж він знайшов те, що треба.