Артисти театральної студії «Акцент» Таврійського Будинку культури стали лауреатами гран-прі – головної нагороди обласного конкурсу «Театральна весна Херсонщини»

Понад 16 аматорських – зразкових та народних – театральних колективів з усіх районів Херсонщини цими вихідними в Бериславі тішили глядачів своїм мистецтвом перевтілення.

Аматорський колектив театральної студії «Акцент» з Таврійська привіз на фестиваль спектакль «Мама, папа, я – счастливая семья?» за п’єсою сербської журналістки Біляни Срблянович «Семейные истории».

Ця постановка режисера і художнього керівника студії «Акцент» Олександра Голубєва, яка не залишила байдужими ні глядачів, ні журі фестивалю, засвідчила, що від конкурсу до конкурсу театральна майстерність таврійських артистів стає все більш професійною. Декорації, якість сценографії, використання музичного оформлення, освітлення, грим, і, безперечно, гра наших юних артистів – все вказувало, хто цього року був кращим з кращих. До того ж, приз за кращу жіночу роль у виконанні Дар’ї Ворожищевої також досталась студії «Акцент».

По закінченню спектаклю журі стоячи аплодувало грі вихованців Олександра Голубєва.   

Це при тому, що достойних претендентів на призові місця було чимало. До речі, перше місце на фестивалі журі присудило нашим сусідам – народному театру юного глядача Новокаховського міського палацу культури (режисер Анатолій Лазарєв). 

З виставою «Мама, папа, я – счастливая семья» артистів з Таврійська запросили виступити на сцені обласного театру імені Миколи Куліша. Після 9 травня, як повідомляє директор Таврійського міського Будинку культури Зоя Штефан, цю п’єсу побачать і мешканці Таврійська.