Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Таврійськ та сел. Плодове

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 26.04.2018р. № 32
м. Таврійськ

Про заборону продажу пива
(крім безалкогольного), алкогольних,
слабоалкогольних напоїв, вин столових
на території м. Таврійськ та сел. Плодове

З метою недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пияцтва, порушень громадського порядку та дотримання тиші у нічний час доби, відповідно до Закону України № 3149 від 22.03.2018 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», керуючись ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.ст.15-16 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», п. 7 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою КМУ від 30.07.2996 року № 854, ст.ст. 25, 30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

Вирішив:

  1. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), вин столових на території міста Таврійськ та селище Плодове у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
  2. Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Таврійськ та селище Плодове незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.
  3. Суб’єктам господарювання міста Таврійськ та селище Плодове рекомендувати інформувати покупців про прийняте виконавчим комітетом Таврійської міської ради рішення щодо заборони реалізації продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), вин столових на території міста Таврійськ та селище Плодове у період з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
  4. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Таврійської міської ради Нікуткіну Г.О. доручити довести вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів  підприємницької діяльності на території міста Таврійськ та селище Плодове, які підпадають під його дію.
  5. Новокаховському ВП ГУНП в Херсонській області рекомендувати  активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 178, 182 Кодексу України про адміністративні порушення з метою недопущення розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, парках та в інших заборонених законом місцях, появи в громадських місцях у нетверезому стані, сприяти захисту населення від шкідливого впливу шуму та дотриманню правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Марчука Л.B.

 

Міський голова                                                           М. І. Різак