Про подовження дії договору з управителем багатоквартирного житлового фонду міста

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 26.04.2018  року № 30

м. Таврійськ

Про подовження дії договору з управителем
багатоквартирного житлового фонду міста

 

            З метою забезпечення належного утримання та ремонту спільного майна багатоквартирних будинків і прибудинкових територій та належних умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб, на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про житлово-комунальні послуги»,  згідно до рішення виконавчого комітету  № 115 від 22.12.2016 року «Про визначення управителя багатоквартирного будинку в житловому будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління», враховуючі що термін дії договору про надання послуг з управління будинком, який укладено з комунальним підприємством «Таврійське ЖЕУ» закінчується 30 квітня 2018 року, Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 року № 2494, розглянувши пропозиції щодо перегляду ціни на послугу з управління будинком, керуючись ст. ст. 28,30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Договори про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд ( № 19 – № 125) з комунальним підприємством «Таврійське ЖЕУ» по багатоквартирним  житловим будинкам згідно переліку у додатку № 2 до рішення виконкому № 115 від 22.12.2016 року,   вважати пролонгованими терміном на один рік – до 30 квітня 2019 року.
  2. Погодити запропоновану ціну на послуги з управління багатоквартирними будинками :

         –  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  ( додаток № 1 );

         – за експлуатацію газорозподільної системи у будинках, які передані в управління КП «Таврійське ЖЕУ»  згідно до договору з ПАТ «Херсонгаз» ( додаток № 2 ).

  1. Юрисконсульту виконкому Павличенко М.В.укласти додаткові угоди до договорів  про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд  ( № 19 – № 125), внести зміни до  розділу «Розмір і форма оплати послуг управителя»
  2. Оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на офіційному сайті Таврійської міської ради.
  3. Зобов’язати комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» довести інформацію до мешканців житлового фонду,  розмістивши  на інформаційних стендах у під’їздах та біля житлових будинків.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.

Міський голова                                                                          М.І.Різак

Додаток 1 до рішення виконавчого комітету

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету