GoCamp: вчителі Таврійської школи №5 навчатимуть англійської по-новому

П’ята школа міста Таврійськ (директор Віктор Нестерович) вперше долучилась до програми та ввійшла до спільноти шкіл-учасниць програми GoCamp, яка цього літа вже втретє проходитиме в Україні. Організаторами заходу являються ГО «Глобал Офіс» спільно із Посольством США в Україні.

Участь у тренінгах щодо підготовки вчителів до роботи в рамках проекту з 28 по 30 квітня 2018 року в місті Ірпінь взяла вчитель англійської мови Віра Шарапенко.

30 квітня відбулася церемонія вручення сертифікатів вчителям програми GoCamp. Кількаденні сесії, тренінги, воркшопи, семінари із методології викладання, а також освітній нетворкінг залишили яскраві враження, подарували натхнення, задоволення від співпраці зі своїми колегами.

Після тренінгу вчителі будуть в змозі розробити програми, які через вивчення іноземної мови розвиватимуть в учнях навички та компетенції, необхідні для сучасної успішної особистості 21 століття: критичне мислення, толерантність, розуміння основ громадянської освіти та здорового способу життя.

У мовному таборі діти візьмуть участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти навчатимуться працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.