Про внесення змін до кошторисних призначень на 2018 рік

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

 

від 19.04.2018 р. № 56-р

м. Таврійськ

 

Про внесення змін до кошторисних

призначень на 2018 рік

 

В зв’язку з отриманням коштів на виконання окремих доручень від Новокаховського міського центру зайнятості для оплати громадських робіт та керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Збільшити кошторисні призначення спеціального фонду на 4374 грн за ККД 25020200 «Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб» та на відповідну суму збільшити кошторисні призначення на виплату заробітної плати з нарахуваннями по спеціальному фонду, а саме: за ТКВКБМС 0150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» по КЕКВ 2111 «Заробітна плата» в сумі 3585 грн, та по КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» в сумі 789 грн.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (В.А. Єрохіна) внести зміни до кошторисних призначень спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                      М.І. Різак