Комунальне підприємство «Таврійський водоканал», по даним за березень, обслуговує 5 006 абонентів

Саме стільки договорів укладено водоканалом з населенням Таврійська і села Плодове для надання послуг з водопостачання.

За минулий тиждень Таврійський водоканал виконав 8 заявок населення міста. Зокрема, на врізку до магістральної труби водопостачання, приєднання до вуличного водопроводу, ремонтні роботи різної складності.

По даним на 1 травня, за надані в квітні послуги комунальне підприємство отримало 77,8 % від нарахованої суми. В той же час, 143 тис. грн. складає заборгованість по пільгам та субсидіям.

У двох інших комунальних підприємств міста – «Таврійському ЖЕУ» і «Комунсервісі» заборгованість по субсидіям на 1 травня становить відповідно 62 тис. грн. і 56 тис. грн.

При цьому, ЖЕУ обслуговує 2 241 абонент, «Комунсервіс» – 5 011. Мешканці багатоквартирних будинків в травні сплатили квартплату на 89,9%. За вивіз побутових відходів населення Таврійська та Плодового розрахувалось на 84,3%.

В квітні адміністрація ЖЕУ надіслала попередження про заборгованість всім своїм боржникам. В травні планується рознести попередження ще раз. За словами начальника КП «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького, цю роботу виконує особа, направлена на підприємство центром зайнятості. Якщо за цей час, розраховує Олександр Арсентійович, з’явиться результат, і населення почне погашати борги, то цю людину залишать в штаті для подальшої постійної роботи з боржниками. Нагадаємо, мешканці багатоквартирних будинків Таврійська заборгували КП «Таврійське ЖЕУ» більше 1 млн. грн.