Перший раз – у перший клас

 Щороку Таврійська загальноосвітня  школа №7  (директор Лілія Грішагіна) гостинно запрошує шестирічних діток у «Школу майбутнього першокласника», мета якої організувати дітей у новому колективі і незвичній для них атмосфері, полегшити перехід від дитячого садка до школи, позитивно налаштувати малят до навчання.

Так, 4 травня відбулися перші організаційні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. Епіграфом батьківських зборів стали слова Льва Касиля «Сім’я та школа – це берег та море. На березі дитина  робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається море знань, а курс у цьому морі прокладає школа».

Адміністрація школи  щиро привітала батьків та запевнила їх у тому, що в школі створенні комфортні умови для навчання та виховання дітей.

У ході зборів були розглянуті питання про особливості організації освітнього процесу учнів першого класу. З більш детальною інформацією про організацію та особливості навчання учнів перших класів за новим Державним стандартом у 2018 – 2019 навчальних роках виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Т. Солоненко.

Учителі початкових класів, які будуть працювати з першачками (Гриненко Л.М., Кисіль І.І.), надали батькам практичні рекомендації щодо підготовки дітей до школи. За допомогою тестів дорослі перевірили свою готовність стати батьками першокласників. Досвідчені педагоги докладуть усіх зусиль, щоб сформувати особистість дитини, збагатити її духовний світ, виховати справжніх патріотів країни, яким жити в майбутньому суспільстві.