Арт-кафе «Далі»

На початку квітня  в Таврійській школі №7 була об’явлена акція «Зміни свою школу на краще». У рамках цієї акції  був  реалізований проект по створенню мистецького «Арт-кафе»  у коридорі  школи. Проектом  передбачено оригінальні зміни в дизайні  інтер’єру  навчального закладу, які спрямовані на створення позитивного творчого, інтерактивного, креативного середовища для навчання й виховання дітей.

Щоб школа стала кращою, комфортнішою, затишнішою для школярів, Лілія Грішагіна, директор школи, звернулася за підтримкою реалізувати ідею до голів батьківських комітетів класів. Батьків та вчителів зацікавила ідея, і відразу закипіла робота.

Діти з радістю брали участь у процесі роботи над покращенням рідної школи, що було видно з їхніх емоцій.  Батьки приносили  необхідні матеріали, фарби, інструменти. Під час роботи над реалізацією проекту батьки почали думати про школу, як про кімнату своєї дитини, і зрозуміли, що можна  взяти на себе трохи більше відповідальності і власноруч  змінити навчальний заклад своїх дітей.

Завдяки зусиллям учнів, батьків та вчителів стіни коридорів були гарно розфарбовані. Фотографії відомих українських художників, артистів, співаків з’явилися на стінах. Оригінальні панно прикрасили дизайн стилізованого шкільного арт-кафе.

Були придбані зручні дивани, які стали улюбленим місцем відпочинку для учнів. Для організації змістовного дозвілля школярі отримали можливість пограти у шахи або шашки, повторити уроки або просто спілкуватися з друзями.
Особливо кафе сподобалося учням, які цікавляться мистецтвом та культурою свого краю та світу, бо тепер вони зможуть обрати для натхнення та перегляду книги, які знаходяться в букіністичних куточках.
Вчителі сьомої школи з задоволенням проводять нетрадиційні уроки та виховні заходи  у затишному арт-кафе, названому на честь відомого іспанського художника Сальвадора Далі.