День Пам’яті та Примирення в Таврійській школі №5

Напередодні Дня Перемоги 9 травня учні Таврійської школи № 5 (директор Віктор Нестерович) відзначали День Пам’яті та Примирення.

На свято вони запросили Раїсу Леонтіївну Бірючинську (діти війни) та учасника бойових дій Олександра Олександровича Чівалюка.

Учні 4-Б класу підготували урочисту частину свята, на якому подарували квіти шановним гостям та сказали щирі слова подяки за їх цікаві розповіді-спогади. Під час зустрічі Раїса Леонтіївна Бірючинська розповіла про воєнні роки, своє життя та показала фотографії рідні, які воювали під час Другої Світової Війни. Олександр Олександрович Чівалюк подякував дітям за підготовлене свято та побажав їм виростати справжніми патріотами-захисниками своєї країни.

Після святкової зустрічі дітиі разом з гостями вийшли на шкільне подвір’я на урочисту лінійку, яку організував учнівський парламент школи. Президент шкільного самоврядування Карина Ярмош привітала всіх з Днем Пам’яті та Примирення та розповіла про заходи, які організовано та проведено шкільним самоврядуванням до відзначення цієї дати.

Волонтерський загін школи «Відкриті серця» зібрав святкові подарунки та привітав ветеранів війни та праці з наступаючим Днем Перемоги. Також учні вручили святкові запрошення ветеранам війни, які проживають в Таврійську. В класних колективах проведено тематичні виховні години «Пам’ятаємо-перемагаємо!». Школярі організували тематичну виставку малюнків та поробок, присвячену Дню Пам’яті та Примирення, а також до Дня Перемоги. У шкільній бібліотеці працювала виставка літератури та історичних документів часів Другої Світової Війни.