В понеділок, 14 травня, в Таврійському міськвиконкомі відбулась апаратна нарада

За минулий тиждень до міськвиконкому надійшло одне письмове звернення, повідомила начальник загального відділу Таврійського міського виконкому Натта Лазор. За той же період надано три відповіді на попередні звернення. Прострочених не має. Отримано 17 вхідних документів, з яких 8 взято під контроль, на 10 надано відповідь.

За даними відділу реєстрації виконкому, з 7 по 11 травня видано 75 довідок про склад сім’ї та про реєстрацію місця проживання. Надано 7 відповідей на запити органів державної влади, організацій та установ стосовно доступу до персональних даних громадян. На запит Управління праці міста Нова Каховка зроблено уточнення 1000 адрес для призначення субсидій. За інформацією начальника відділу реєстрації Лілії Карамушки, за тиждень відділом прийнято 95 осіб.

Підводячи підсумки святкування Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні 9 травня, міський голова Таврійська Микола Різак відмітив злагоджену роботу всіх комунальних підприємств міста, задіяних у підготовці до проведення свята, і подякував їх керівникам, директору міського Будинку культури, який підготував 35 концертних номерів, голові ради ветеранів Таврійська, директорам і учням міських шкіл – за активну участь в заходах, підготовці і проведені мітингів-реквіємів, організаторам Стіни пам’яті, яка нікого не залишила байдужим.

Окрему подяку міського голови отримали Микола Корман, начальник комунального підприємства «Таврійський ринок» і депутат міської ради, який традиційно на 9 травня являється розпорядником роздачі солдатської каші з польової кухні, та працівники столової школи № 5, які приготували її. Вдячність міського голови отримали і підприємці Таврійська, які взяли участь в виїзній торгівлі і забезпечили глядачів концерту смачними стравами та напоями.