Про передачу функцій замовника на період будівництва

РІШЕННЯ

      ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 32 сесії  7-го скликання)

 

№ 390                                                                                                  11 травня  2018 р.

 

Про передачу функцій замовника

на період будівництва

 

Розглянувши звернення Обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Таврійський» від «03» травня 2018 року № б/н щодо передачі функцій замовника для добудови об’єкту незавершеного будівництва житлового будинку по вул. Вокзальна, буд 82 в м. Таврійську, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Для добудови і введення в експлуатацію об’єкту незавершеного будівництва житлового будинку № 82 по вул. Вокзальна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста, передати функції замовника на період будівництва Обслуговуючому кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Таврійський».
  2. Надати міському голові повноваження на укладання договору про передачу функцій замовника на період будівництва з Обслуговуючим кооперативом «Житлово-будівельний кооператив «Таврійський»
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку комунальної інфраструктури міста та управління комунальним майном (Волянюк Г.В.).

 

 

Міський голова                                                             М. І. Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 32 сесія