11-річний гирьовик з Таврійська зайняв друге місце на Чемпіонаті України

Вихованці тренера вищої категорії, майстра спорту міжнародного класу Валентина Приходько в черговий раз доказали, що в гирьовому спорті вони серед сильніших в Україні.

4-6 травня в селі Чкалово Дніпропетровської області Нікопольського району відбувся Чемпіонат України серед юнаків та юніорів з гирьового спорту. В змаганнях приймали участь 215 гирьовиків з 13 збірних команд областей України. В тому числі, 35 дівчат. Юнаки змагались в двоєборстві та в поштовху по довгому циклу. Дівчата виконували ривок з гирями 12-16 кг.

В складі збірної Херсонської області на чемпіонаті виступили вихованці секції гирьового спорту Таврійська “Тілець”– Микита Бобир, Едуард Бельтюков, Микита Михайленко, Матвій Панасюк.  

Як розказав Валентин Приходько, 11-річний Микита Михайленко, який виступав в групі молодших юнаків, в поштовху по довгому циклу 8-кілограмові гирі підняв 81 раз. З таким результатом він зайняв друге місце, відставши від переможця всього на 7 поштовхів. При вазі тіла 29 кг добитися такого результату – це справжня, чиста перемога Микити. За словами тренера, хлопець викладався з останніх сил, хоча, на думку тренера, суперника можна було і «дожати».

Відповідно 4-е, 5-е та 7-е місце зайняли Матвій Панасюк, за словами тренера дуже перспективний, наполегливий спортсмен – намагаючись виконати норматив кандидата в майстри спорту, до крові обідрав долоні, Едуард Бельтюков і Микита Бобир.

Так що, додому хлопці повернулись з нагородами. Микита Михайленко привіз медаль чемпіонату за друге місце, його друзі – дипломи відповідного ступеню. Велика доля успіху, без сумніву, належить тренеру Валентину Приходько, який передає спортсменам свій досвід та вчить не тільки професійним навикам, але витримці та наполегливості. В той же час свою перемогу юнаки розділяють зі спонсором командиОлегом Цисовським, керівником пекарні «Райський хліб», який взяв на себе матеріальне забезпечення поїздки Таврійських гирьовиків на змагання.