Дітям Таврійська готується свято до Дня захисту дітей

В середу, 16 травня, в Таврійському міськвиконкомі відбулось засідання організаційного комітету по підготовці до святкування Дня захисту дітей.

Секретар оргкомітету Тетяна Шашликова, спеціаліст з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту Таврійського міськвиконкому, запросила секретаря Таврійської міської ради Андрія Хахалєва, завідуючих дошкільними закладами Таврійська Лідію Зорю та Юлію Гарькаву, представників міських шкіл, директора дитячої школи мистецтв Людмилу Качан, директора міського Будинку культури Зою Штефан, директора музею історії міста Наталю Малинову, керівників комунальних підприємств Віктора Пономаренко («Таврійський водоканал»), Олександра Главацького («Таврійське ЖЕУ»), Миколу Кормана («Міський ринок»), спеціалістів міськвиконкому Жанну Решетняк і Вікторію Худченко.

Голова оргкомітету Леонід Марчук, заступник міського голови Таврійська, ознайомив запрошених з переліком заходів, попередньо запланованих на 1 червня, коли має відбутися свято Дня захисту дітей. «Ми зібрались, щоб порадитися, як краще провести це свято», звернувся Леонід Володимирович до присутніх.

За планом День захисту дітей в Тавріську розпочнеться показом вистави «Пригоди Буратіно» на сцені міського Будинку культури.

Через годину, по закінченню казки, на дітей чекають розваги, які мають підготувати дитячі садочки, спортивні естафети, організовані школами, традиційний конкурс малюнків на асфальті та виставка дитячих малюнків від дитячої школи мистецтв та дитсадків.

Переможцям різноманітних дитячих конкурсів та спортивних змагань готуються приємні нагороди.

Всі святкові заходи, заплановані на 1 червня, відбудуться на площі перед Таврійським міським Будинком культури.