Свято останнього дзвоника в Таврійському дитячому реабілітаційному центрі

Останній дзвоник – улюблене свято школярів, які закінчили навчання. Минулої п’ятниці він пролунав для 16 старшокласників Таврійського дитячого реабілітаційного центру.

Свято вийшло «домашнім», по-особливому теплим. Звучали вірші, зворушливі пісні.

У дворі закладу перед входом до центру зібралися учні, батьки, коллектив школи-інтернату, гості урочистого заходу.

Організатори свята постарались на славу. Сценарій урочтистої лінійки, немов репортаж про життя дитячого центру, перемог и досягнень вихованців та їх наставників.

Цей навчальний рік в дитячому центрі був повний різних подій – його юні мешканці засвоювали шкільну программу, проходили медичну реабілітацию, трудились, допомагаючи дорослим и меншим дітям, займались в гуртках, приймали активну участь в різноманітних святах и колективних заходах.

Цей заклад – своєрідна планета дітей з обмеженими можливостями. Насправды, їх можливості не обемежені. И свідоцтвом тому їх участь в різних конкурсах и заходах різних направлень и рівнів.

В вишуканих сукнях випускниці центру мало чим відрізнялись від своїх ровесниць з загальноосвітніх шкіл. Наставляючи їх в дорогу дорослого життя, Тетяня Мезенцева, директор Таврійського дитячого реабілітаційного центру, бажала своїм вихованцям пам’ятати все, чому їх навчали тут, берегти себе, тому що за парканом школи-інтернату на них чекає зовсім інше життя, не втрачати оптимізму і віри в добро, яке попри все завжди перемагає.

Тетяна Леонідівна вручила учням грамоти за досягнення, і побажала всім добре відпочити, набратися сил для наступного навчального року.

Свято останнього дзвоника в школі-интернаті відвідав заступник міського голови Таврійська Леонид Марчук та спеціаліст з питань комунального господарства Таврійського міськвиконкому Вікторія Худченко. Леонід Володимирович привітав дітей з закінченням навчального року, побажав їм здоровя та успіхів, а випускникам – щасливої дороги в доросле життя, мирного неба і добрих друзів. Свої слова він підкрепив грамотами та преміями міського голови.

Зворушливо і душевно випускники станцювали зі своїми вихователями та вчителями прощальний вальс. Проте смуток прощавання не зіпсував свято. Його продовжили учні молодших класів, які заспівали випускникам пісень и побажали щасливої дороги.