24 та 25 травня в Таврійському дошкільному закладі «Дзвіночок» пройшли випускні бали

Минулого тижня в дитячому яслах-садку «Дзвіночок» пройшли випускні бали для двух старших груп. Цього року з дитинством прощались 19 дітей групи «Казочка» – вихователі Яна Олександрівна Галенко і Ганна Туганбаївна Баландіна, помічник вихователя Оксана Станіславівна Гашенко, – та 17 дітей групи «Веселка» – вихователі Олена Володимирівна Прозорова і Вікторія Юріївна Гашенко, помічник вихователя Надія Василівна Маєр.

Урочиста, яскраво оформлена музична зала дитсадка не вміщувала всіх бажаючих. Чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками, висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам за щиру турботу.

Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом чотирьох років допомагав їм пізнавати світ, рости вихованими, здоровими і чуйними, тим, хто піклувався і дбав про них: завідуючій дитсадком Юлії Миколаївні Гарькавій, своїм вихователям, няням, музичному керівнику Наталі Володимирівні Вариводі, медсестрі дитсадка, працівникам кухні.

Тема випускного балу  – «Веселкове дошкілля» за сценарієм музичного керівника Наталі Вариводи об’єднала часи перших кроків в садочку та весь період перебування малечі в «Дзвіночку». Відчуття радощів та смутку переплелися в таночках, інсценівках, віршах та піснях. Діти подарували присутнім виступ «кришталевого» оркестру, а працівники садочка у відповідь – танцювальний флешмоб.

Дітки були нагороджені грамотами випускника дошкільного навчального закладу.

Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей вечора. Кожне слово, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю та вдячністю за роки, проведені у дитсадку. А на очах батьків та вихователів з’являлися сльози, коли їхні діти виконували прощальні пісні з дитсадком.

Батьків, педагогів і дітей з випускним святом вітав заступник міського голови Леонід Марчук.

Багато слів взаємної вдячності висловлювали і батьки, і адміністрація, і вихователі.

На завершення майбутні першокласники випустили повітряні кульки та, за традицією, загадуючи бажання, прив’язали дзвіночки. Після цього їх чекали розваги з аніматорами та пригощання.