Комунальні підприємства Таврійська провели огляд техніки

Традиційно щороку в Таврійську проходить огляд комунальної техніки. У вівторок, 29 травня, на території комунального підприємства «Таврійський водоканал» на лінійку готовності вишикувалися чистенькі, свіжепофарбовані автомобілі, трактори, навантажувач, пожарна машина, автомобіль для відкачки води, автовишка, пристрій для подрібнення гілок та інша техніка.

Цього року комунальники представили 25 одиниць техніки. Зокрема, 10 одиниць, які належать водоканалу (директор Віктор Пономаренко), 7 одиниць – КП «Комунсервіс» (директор Галина Волянюк), 3 одиниці – КП «Таврійське ЖЕУ» (начальник Олександр Главацький), 3 одиниці, які стоять на балансі Таврійського міськвиконкому, та мікроавтобус «УАЗ», який тільки що вийшов після реконструкції.

Кожний раз на огляді добавляється нова техніка. Так, минулого року це була автовишка. Зараз вперше демонструються нещодавно придбаний «Комунсервісом» автомобіль для вивозу відходів і «УАЗ», перевлаштований під «Швидку допомогу».

Разом з міським головою Таврійська Миколою Різаком, його заступником Леонідом Марчуком, секретарем Таврійської міської ради Андрієм Хахалєвим, керуючою справами Таврійського міськвиконкому Наталею Левченко, керівниками комунальних підприємств Віктором Пономаренко, Галиною Волянюк, Олександром Главацьким і Миколою Корманом, спеціалістами міськвиконкому – з питань комунального господарства Вікторією Худченко і з питань енергозбереження, газифікації та теплозабезпечення Вірою Юхимук, працівниками комунальних підприємств, комунальну техніку оглядали Володимир Коваленко, міський голова Нової Каховки, Дніпрянський селищний голова А. Білий та голова Райської сільської ради Іван Коваль.

Звертаючись до присутніх, Микола Іванович сказав, що такий захід має подвійне значення. По-перше, це стимулює комунальні підприємства підтримувати зовнішній вигляд своєї техніки. По-друге, приємно, коли по місту працюють охайні, красиво пофарбовані, немов нові, автомобілі і трактори. Населення міста повинно бачити, що керівники комунальних підприємств –  справжні господарі, у яких до всього доходять руки.

Після огляду техніки директор Таврійського водоканалу Віктор Пономаренко запросив гостей та колег ознайомитися з роботою диспетчерського пункту водоканалу. Рік тому на цьому комунальному підприємстві була встановлена нова, сучасна автоматична система водопостачання та насоси італійського виробництва. Відтепер все управління здійснюється з єдиного диспетчерського пункту.