Міський голова Микола Різак нагородив електромонтера Управління Північно-Кримського каналу Миколу Мальцева

Міський голова Таврійська Микола Різак і керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко взяли участь в урочистих зборах Таврійського підприємства Управління Північно-Кримського каналу, присвячених професійному святу Дню працівників водного господарства.

Микола Іванович привітав дружний колектив УПКК, відзначив, яку велику справу він робить для зрошення полів нашого краю, для збереження такого грандіозного об’єкту, як Північно-Кримський канал, його інфраструктури, екологічного стану. Подякував за самовіданність своїй справі і нагородив грамотою та премією міського голови електромонтера по наладці та обслуговуванню електрообладнання Миколу Петровича Мальцева.

В урочистостях УПКК брав участь Володимир Коваленко, міський голова Нової Каховки. Він привітав колектив з професійним святом і нагородив іменними часами молодого спеціаліста.

Також працівників УПКК нагороджував виконуючий обов’язки начальника управління Сергій Шевченко і представник державного агентства водних ресурсів України, який зачитав привітання колективу Управління Північно-Кримського каналу від Президента України Петра Порошенко, а також передав привітання від прем’єра-міністра України Володимира Гройсмана, голови Верховної Ради України Андрія Парубія, міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Друга частина зборів була присвячена звіту адміністрації УПКК, профсоюзного комітету та перезаключенню колективного договору на 2018-2019 роки.