Літературно-художній вернісаж «Світ дитинства» пройшов в Таврійській міській бібліотеці

Напередодні Дня захисту дітей Таврійську міську бібліотеку відвідали діти з шкільного табору «Орлятко», який працює при Таврійській школі № 5.

В супроводі вихователів Ольги Бутенко, Ілони Пилявських і Катерини Іваниної прийшли два загони – «Сонечко» і «Друзяки». Діти принесли на вернісаж свої малюнки, з яких журі повинно вибрати 10 кращих.

Валентина Ярова, завідуюча Таврійською міською бібліотекою, та Ірина Півторак, бібліотекар читального залу, влаштували гостям привітну зустріч. Ірина Василівна розповіла їм, чому святкується День захисту дітей, прочитала вірш «Мир на Землі», загадувала дітям загадки. Завела розмову про дружбу, попросила дітей розповісти, як вони вміють дружити, миритися, якщо посварилися з другом, які «мирилки» знають, навчила їх новим. Після чого діти дивилися мультфільм про дружбу.

Веселощі тільки починалися – Ірина Василівна запропонувала гру, хто більше назве слів про літо і відпочинок. Діти називали слово і передавали сусіду повітряну кульку. Хто не зміг назвати відповідне слово, вибував з гри. Останній, хто залишився з команди з чотирьох чоловік, отримав кульку, як приз.

Діти веселились, танцювали, так що ніхто не нудьгував. Після того, як бібліотекар прочитала вірш «Дайте дітям олівці», і діти подивилися відео «Я малюю цей світ», незалежне журі визначило переможців виставки малюнків, які отримали солодкій призи. Втім, смачні цукерки Ірина Василівна роздала всім маленьким гостям і запросила приходити до бібліотеки і записуватися на абонемент.

На останок діти подивилися мультфільм «Казка про дружбу».