Розваги, спортивна естафета і творчість: як в Таврійську відзначили День захисту дітей

1 червня, в Таврійську відбулись розважальні заходи до Всесвітнього дня захисту дітей.

Урочиста програма свята розпочалась в залі Таврійського міського Будинку культури. Тут маленьким глядачам підготували виставу. Перед її початком всіх привітав міський голова Таврійська Микола Різак, який разом зі своїм заступником Леонідом Марчуком – куратором проведення Дня захисту дітей в Таврійську – прийшли до дітей на свято.

Цього дня зал міського Будинку культури був вщент заповнений вихованцями дитсадка «Дзвіночок», Таврійського навчально-реабілітаційного центру (школи-інтернату), дітьми з шкільних таборів Таврійських шкіл № 5 і № 7. Їм показали казку «Людвиг+Тута» за п’єсою Олени Гончарової в постановці учбового театру «Колібрі» (художній керівник Олена Тюкалова).

Після вистави на плащі перед Будинком культури дітей чекали цікаві розваги, спортивна естафета та конкурс малюнків на асфальті.

В розвагах брали участь переважно самі маленькі дітки – з дитсадка «Дзвіночок». Їх вихователі, завідуюча Юлія Гарькава, музичний керівник Наталя Варивода підготували для них безліч веселих та цікавих розваг.

В спортиній естафеті участвовали шкільні табори, щоб використати дозвілля не тільки весело, але і з максимальною користю.

Тоді, як малювати на асфальті взялись діти з усіх закладів. Організатори свята на цей випадок приготували кольрову крейду та, звичайно, подарунки переможцям цього конкурсу – альбоми для малювання та олівці.

Окремо була організована виставка малюнків «Світ очима дітей», на яку її куратор Наталя Малинова відібрала найкращі роботи вихованців дитсадка «Дзвіночок», учнів Таврійського навчально-реабілітаційного центру, шкіл № 5 і № 7, Таврійської дитячої школи мистецтв.

Організатор свята – Таврійський міський виконком – під кінець заходу приготував учасникам конкурсів, змагань, а також всім іншим дітям, в тому числі і тих, кого привели на свято батьки, солодкі пригощення.