В четвер, 7 червня, разом із допомогою бійцям на передову на Сході України відправили листи і малюнки від дітей Таврійська

В музеї історії міста Таврійськ пройшла зустріч дітей шкільного табору Таврійської школи № 7 з військовим капеланом Сергієм Сіриком.  До участі в заході директор музею Наталя Малинова запросила керуючу справами Таврійського міськвиконкому Наталю Левченко та спеціаліста з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту місквиконкому Тетяну Шашликову.

Сергій Васильович в черговий раз відправляється на передову. Скориставшись нагодою, діти передали з ним листи та малюнки бійцям.

В свою чергу волонтер розповів про те, як і чим живуть бійці на лінії зіткнення, як вони чекають на такі вісточки. А також відповів на запитання, які діти йому задавали.

Крім спілкування з волонтером директор музею приготувала своїм юним відвідувачам змістовну інформацію про воїнів АТО – наших земляків. Деякі з них навчались в школі № 7 і, зокрема, у Наталі Анатоліївни, яка викладали їм історію. Після цього вона показала дітям відео-флешмоб про Україну та провела екскурсію по музею. Дітей особливо зацікавили експонати із розділу, присвяченому АТО, які Наталя Анатоліївна дозволила їм брати до рук.