В п’ятницю, 8 червня, працівники Таврійського місквиконкому вийшли прибирати в міських парках

Після рясних дощів на початку тижня, в парку залізничників в зріст пішов бур’ян навколо молодих саджанців сосни та інших декоративних дерев. Висаджені свого спеціалістами виконкому, молоді дубки, катальпи, клени, сосни вже добре пішли в ріст, вимальовуючи перспективу парку. Безумовно, без ретельного догляду, дбайливих жіночих рук саджанці самі не вижили б.

Тільки цієї весни працівники виконкому тричі поливали дерева тут і в парку в мікрорайоні Східний, обробляли лунки від сміття та минулорічного листя. Як раз в п’ятницю там знову їх поливали.

Не залишає виконком без уваги і насадження навколо меморіального комплексу на вул. 40 років Перемоги. Там виріс цілий березовий гай з двох сторін пам’ятника, розбито клумби квітів. Після дощу, поки рихла земля, керуюча справами Таврійського місквиконкому Наталя Левченко, начальник загального відділу Натта Лазор з колегою Діаною Чухно обсапували квітники.

Рихлили цього дня землю під кущами роз і працівники Таврійського міського Будинку культури. Здається, не встигли вони розквітнути, як на площі перед Будинком культури стало неначе в розарії, стільки там кольорів та видів роз.

Поряд з Будинком культури, на вул. Каховській косарь комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» косив траву вздовж проїзної частини дороги, за яким тут же прибирала двірник. Водночас, на вул. Незалежності – за СТО «Транзит» працював косарь Таврійського водоканалу. Незважаючи, що в травні там вже покосили траву, після недавніх дощів масово пішла рости колючка, яку в народі називають перекоти поле.