В музеї історії міста Таврійськ відбулась зустріч з ветеранами Управління Північно-Кримського каналу

Музей історії міста Таврійська продовжує започатковану директором музею Наталією Малиновою традицію зустрічей з ветеранами праці.

З початку року тут відбулись зустрічі ветеранів залізничної лікарні, залізничної станції Каховка, річпорту. Цього разу Наталя Малинова запросила до музею ветеранів Управління Північно-Кримського каналу. А також вихованців Таврійського навчально-реабілітаційного центру, тим більше, що діти перед цим побували з екскурсією на підприємстві УПКК, де відвідали музей підприємства.

Ще перебуваючи під враженням від побаченого на УПКК, діти з цікавістю роздивлялись експонати музею історії міста та уважно слухали Наталю Анатоліївну, яка розповіла їм про герб та прапор Таврійська, про минуле нашого краю, починаючи від самих скіфів.

Марина Дорошенко, Марія і Людмила Лісовські – члени гуртка юних музеєзнавців підготували гостям інформацію про найбільш цікаві моменти будівництва Північно-Кримського каналу та про відомих людей цього підприємства. Розповідь дівчаток доповнили запрошені ветерани УПКК, які згадували подробиці піввікової давності з власного життя та досвіду роботи.

Щоб більш образно донести до дітей такий великий пласт інформації, Наталя Малинова застосовувала елементи гри, загадуючи загадки, використовувала приказки та прислів’я. Діти жваво реагували, відгадуючи загадки та відповідаючи на запитання, так що година спілкування пробігла весело та непомітно.