Про оформлення договорів користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 33 сесії  7 скликання)

  №  _____                                                                                              _______ 2018 року

 

Про оформлення договорів

користування територією щодо

розміщення та обслуговування тимчасових

споруд для провадження

підприємницької діяльності

          Розглянувши заяви про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,  враховуючи рекомендації Комісії з розгляду заяв, що стосуються земельних відносин на території міста Таврійськ, уточненого Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Таврійської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2012 року №217, відповідно  до Порядку оформлення договору користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах міста Таврійська,  затвердженого рішенням міської ради від 16.02.2012 року № 218, керуючись статтею 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл на розробку технічної документації щодо складання графічних матеріалів для оформлення договору користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності:

1.1. Фізичній особі – підприємцю Дишлевому Сергію Борисовичу, орієнтовною площею 0,0090 га, розташовану по вул.. Індустріальна, 1-в для розміщення та обслуговування трьох  зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – комерційні землі.

  1. Суб’єктам підприємницької діяльності замовити технічну документацію (графічні матеріали) для оформлення договору користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності після оформлення та погодження надати для затвердження на сесії міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісії з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (МолчанА.В.).

Міський голова                                                                                 Різак М.І.