12 червня відбулась чергова сесія Таврійської міської ради

В вівторок, 12 червня, в залі міського Будинку культури депутати Таврійської міської ради зібрались на виїзну – 33 сесію.

Необхідність провести виїзну сесію виникла в зв’язку з тим, що на розгляд депутатів виносились питання стосовно затвердження ставок місцевого податку на нерухоме майно, земельного податку та інші місцеві податки та збори на 2019 рік. Тому на їх обговорення на сесію запрошувались керівники міських підприємств, підприємці, інші зацікавленні особи, про що було об’явлено заздалегідь.

Зважаючи на серйозність питань порядку денного, депутати працювали зважено та продуктивно. Напередодні депутатські комісії детально ознайомилися з основними питання, тому під час затвердження рішень суттєвих розбіжностей не виникало.

Протягом півтори години депутати розглянули і затвердили 16 питань порядку денного.

Зокрема, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентина Єрохіна доповіла про внесення змін до напрямків спрямування коштів, передбачених на підтримку комунальних підприємств «Таврійський водоканал» та «Комунальний сервіс», а заступник міського голови Таврійська Леонід Марчук – про затвердження Статуту комунальних підприємств «Таврійське ЖЕУ» і «Комунальний сервіс» в новій редакції.

З головними питаннями сесії – про встановлення ставок та пільг по сплаті земельного податку і встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік на території Таврійської міської ради перед депутатами виступили землевпорядник Жанна Решетняк і економіст відділу бухгалтерського обліку та звітності Світлана Литвиненко.

Сім пунктів порядку денного стосувались земельних питань. Останнім пунктом, який доповідала керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко, йшло питання внесення змін до складу виконавчого  комітету міської ради.