«Розмаїття» талантів Таврійська

Танцюристи студії «Розмаїття» Таврійського міського Будинку культури вперше з свого створення приймали участь в конкурсі Міжнародного рівня. Так, 7 червня, танцювальний колектив демонстрував свою майстерність серед 140 танцювальних номерів творчих колективів Херсонської області, Львова та Львівської області, які виступали на Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів».

Градація хореографічних колективів проводилась як по віку, так і по хореографічним номінаціям – деми-класика, класика, естрадний танець, бальна хореографія, народний танець, стилізація народного танцю, сучасна і спортивна хореографія.

На фестивалі було представлено багато прекрасних масових і сольних номерів, хореографічних тріо. Постановки маститих колективів зі званнями вражали рівнем виконавчої майстерності та багатими сценічними костюмами.

Посеред цього «Розмаїття» з Таврійська показало досить високий рівень хореографії, костюмів та артистизму танцюристів. Як доказ, призові місця, які присудили члени журі фестивалю.

Так, в середній віковій категорії, в номінації «Стилізація народного танцю» наші юні артисти удостоїлись двох Дипломів ІІІ ступеню за танець «Маки червоні» і «До свидания, мальчики».