Секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв відвідав випускний в школі № 7

Позаду державна підсумкова атестація за курс базової середньої школи.  12 червня у дев’ятикласників Таврійської школи № 7 пройшов випускний, на якому в урочистій обстановці 39 учнів дев’ятих класів отримали свідоцтва про базову середню освіту.

Свято пройшло по домашньому тепло. Дівчата в вечірніх сукнях, хлопці в нарядних вишиванках. Радісні батьки, хоча в очах баатьох мам стояли сльози.

Зі вступним словом до присутніх звернулась директор школи Лілія Грішагіна. Привітання від міського голови Миколи Різака і побажання зробити вдаливий вибір свого життєвого шліху передав випускникам Андрій Хахалєв, секретар міської ради. Андрій Миколайович побажав вчорашнім школярам, щоб вони не обрали – продовжити навчання в школі чи розпочати самостіне життя, – пам’ятати, що їх рідний дім – місто Таврійськ потребує їх молодого ентузіазму, свіжого погляду на життя, їх розуму і працьовитих рук. Тим більше, що куди прикласти свої знання та уміння в Таврійську завжди знайдеться, а міські підприємства дуже чекають на них.

Цього вечора випускники приймали вітання від своїх вчителів школи, які впродовж дев’яти років навчали їх читати і писати, таблиці множення і периодичної таблиці хімічних елементів, законів Ома і термодинаміки. Почули випускники і батьківське слово – не забувати рідну домівку, поважати старших, не ображати слабкіших, бути справжніми українцями.

У відповідь учні подарували батькам та вчителям слова подяки, вірші і пісні.