«27 причин читати книгу»

«Розпочались канікули, а нам гуляти ніколи» – вирішили діти з літнього пришкільного табору Таврійської школи №7 і прийшли в міську бібліотеку читати сучасні дитячі видання «Смайлик», «Малюк Котя», «Пізнайко», «Професор Крейд», «Барвінок», «Жасмин», познайомитися з новими книжками і взяти їх додому почитати.

«Кожній дитині необхідно читати, щоб вирости розумною, освідченою, обізнаною», – звернулась до дітей Ірина Півторак, бібліотекар читального залу. Вона презентувала дітям нове видання «27 причин читати книгу».

Ірина Василівна розповіла, чому треба берегти книги, тому що на їх створення витрачається дуже багато ресурсів і праці. Щоб  видати одну книгу потрібно використати працю 20 людей і зрубати два дерева. Бібліотекар продемонструвала своїм юним відвідувачам відео-ролик «Як твориться книга». Діти віртуально здійснили прогулянку в редакції і в типографії, та зрозуміли, як треба цінувати книгу.

Що відбувається, якщо не любиш читати книги, діти дізнались, переглянувши мультфільм «Грицькові книжки» за твором Самуїла Маршака.

«Книги – це знання» – причина №1, щоб їх читати, а які неприємні пригоди чекають лінивих учнів діти дізналися зі смішного мультика «В країні невивчених уроків». Всі вони залишились задоволені, що відвідали бібліотеку, і пообіцяли все  літо приходити сюди, брати книги, щоб до 1 вересня стати більш розумнішими та обізнаними.