Таврійська міська рада встановила ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік

На останній сесії Таврійської міської ради, яка відбулась 12 червня, депутати затвердили ставки транспортного і єдиного податку, туристичного збору на наступний 2019 рік, які діють на території міської ради.

Так, ставка транспортного податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 грн. за кожний автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу України.

Що стосується фіксованої ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності, то для першої групи платників єдиного податку вона встановлена на рівні 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом.

Для другої групи платників єдиного податку встановлено 20% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року, на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників.

Туристичний збір на 2019 рік встановлюється у розмірі 1% до бази справляння збору, визначеної п. 268.4 ст. 268 Податкового кодексу України. Він справляється адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інших закладів готельного типу, санаторно-курортних закладів на території Таврійської міської ради. А також квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.