Випускники-медалісти Таврійських шкіл отримали подяки та премії міського голови Миколи Різака

В суботу, 23 червня, міський голова Таврійська Микола Різак, секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, заступник міського голови Леонід Марчук та керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко відвідали випускний бал в Таврійській школі № 7.

Цього року сьома школа випустила в доросле життя 20 одинадцятикласників. Двоє з них закінчили школу з медалями. Золотою медаллю була нагороджена Юлія Тесля, срібну медаль отримала Оксана Кривицька.

Міський голова Микола Різак привітав випускників з закінченням середньої школи і отриманням омрієних атестатів зрілості.

– Дорогі наші діти, ви – гордість нашого міста, – звернув своє вітальне слово до молоді Микола Іванович. – Я пишаюсь тим, наскільки наше місто багате на талановитих, старанних, амбітних молодих людей, які доводять, що Їм все під силу. Минуть роки і у кожного з вас – своя доля. Як би не склалося ваше життя, куди б ви не поїхали– в інше місто, область, в Європу чи Америку, пам’ятайте свою Батьківщину, своє рідне місто – Таврійськ. Знайте, вас тут люблять, на вас чекають, місто потребує ваших світлих голів та вправних рук. Не забувайте рідну школу, вчителів, які відкрили вам шлях в щасливе і світле майбутнє.

По-батьківські теплі слова Микола Іванович підкрепив Подякою та премією міського голови, якими він нагородив золоту медалістку Юлію Теслю та срібну медалістку Оксану Кривицьку, в відсутність якої нагороду отримала мама випускниці.

Цього урочистого вечора – сумного для вчителів та батьків, і щасливого для в одну мить ставших такими дорослими вчорашніх одинадцятикласників, лунали останні настанови та побажання від директора школи, перших вчителів нинішніх випускників, їх класного керівника, а також батьків. Перш ніж відпустити своїх вихованців у вільне плавання, класний керівник благословив їх – на щастя та любов пелюстками роз.

У відповідь випускники влаштували символічне вручення Оскара в якості подяки за все, що всі роки навчання в школі робили для них педагоги.