Таврійськ – місто молодих

24 червня Україна відзначала День молоді. Святкував його і Таврійськ.

Символічно, що свято розпочалося з випускного балу Таврійської школи № 5, який відбувся в залі міського Будинку культури.

В заході взяли участь міський голова Таврійська Микола Різак, секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, заступник міського голови Леонід Марчук, керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко.

В цьому навчальному році п’ята школа має одного, але впевненного золотого медаліста. З нагородження золотою медаллю відмінниці Аліни Бучко директор школи № 5 Віктор Нестерович розпочав урочисту церемонію вручення атестатів зрілості.

Привітавши випускників з закінченням середньої школи, Віктор Йосипович запросив на сцену міського голову Таврійська Миколу Різака. Микола Іванович побажав молодим людям здійснення мрій, вступити до вишу і віднайти свою, єдину дорогу в доросле життя. Виконуючи почесну місію, Микола Іванович нагородив Аліну Бучко за визначні досягнення в навчанні та з нагоди закінчення середньої школи з золотою медаллю Подякою і премією міського голови.

Емоції, сльози, радість випускників, вчителів, батьків виплеснулись за межи зали Будинку культури і передались молоді, яка почала збиратися на площі. За програмою святкування Дня молоді колектив Будинку культури підготував для дітей та молоді міста розваги і веселі змагання, дискотеку.

Урочиста атмосфера випускного балу плавно перейшла в урочисту частину свята на площі перед Будинком культури – «Ми ті, хто буде творити Україну». Зі словами привітаня до молодих людей звернувся міський голова Микола Різак. Він сказав, як приємно бачити, скільки хлопців і дівчат прийшли усі разом відсвяткувати День молоді. «Ви у нас – найкращі, найрозумніші. Вірю, що вам під силу багато чого змінити в нашому місті накраще. Місто пишається вами».

Микола Іванович побажав молоді здійснювати свої мрії тут, в рідному місті. Тому що, не важливо скільки кому років, головне, як молода людина живе, чи є в неї мета в житті. Якщо є мета, то знайдуться сили рухатися вперед, до поставленої цілі. А рух, це і є молодість. Доки в місті є молодь, місто живе, розвивається і має майбутнє.

Перспективи рухатись вперед у Таврійська чималі. В місті працюють десятки промислових підприємств, які сьогодні пропонують молодим людям робочі місця з достойною заробітною платою. Міська влада створює всі умови, щоб молодь активно займалась спортом, мистецтвом, розвивалась духовно та інтелектуально. Прикладом цього є міський Будинок культури, де цього року після реконструкції відкрилась оновлена глядацька зала з сучасним технічним обладнанням. Дитяча школа мистецтв, дитсадки, школи, приміщення по вул. Вокзальній, 3а, де діти займаються в спортивних гуртках, мають автономне опалення. Цього року планується добудувати п’ятиповерховий будинок по вул. Вокзальній за державною Програмою «Доступне житло». В місті відкрито музей історії, щоб молоде покоління не втрачало зв’язок з тими, хто побудував місто Таврійськ і творив його славу. Без перебільшення, Таврійськ – молоде місто та ідеальне місце для молодих.