27 червня відбулося засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради

В середу, 27 червня, на засіданні виконавчого комітету Таврійської міської ради члени виконкому розглянули дев’ять питань порядку денного.

Зокрема, керівники комунальних підприємств міста надали інформацію про стан фінансово-господарської роботи за травень, директор комунального підприємства «Комунсервіс» Галина Волянюк доповіла про виконання заходів санітарної очистки міста Таврійськ та села Плодове від твердих побутових відходів.

Члени виконкому затвердили протокол засідання комісії з житлових питань міськвиконкому від 25 червня цього року, план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал, внесли зміни до складу комітету з конкурсних торгів.

Керуюча справами Таврійського місквиконкому Наталя Левченко ознайомила членів виконкому з порядком денного наступного засідання виконкому, який заплановано на 27 липня. В липні планується розглянути питання про виконання міського бюджету за І півріччя, про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста на 2018 рік за І півріччя, про стан роботи зі зверненнями громадян, організацією особистого прийому у виконкомі за підсумками І півріччя, про підсумки роботи відділу реєстрації за І півріччя.