Про надання та вилучення земельних ділянок

ПРОЕКТ

   РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 34-й сесії  7-го скликання)

№ ___                                                                              _______  2018 року

 

Про надання та вилучення

земельних ділянок

Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 12, 93, 122, 124, 151Земельного кодексу України, ст. 6, 7, 31, 33 Закону України “Про оренду землі” та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для зміни цільового призначення земель наданих в оренду, шляхом укладання нового договору оренди земельної ділянки на землях промисловості, транспорту, зв’язку, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі енергетичної системи:

2.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Олеся», площею 1,3239га, розташовану в м. Таврійськ, по вул. Незалежності, 25-б, кадастровий номер 6510770800:02:001:0606, цільове призначення змінити з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ – 11.03) (для розміщення та обслуговування виробничої бази по виготовленню залізобетонних конструкцій)» на «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (КВЦПЗ -14.01 ) (для будівництва та експлуатації енергетичної інфраструктури – сонячної електростанції)», терміном  __________  років.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісію з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (МолчанА.В.).

Міський голова                                                                             М.І.Різак