В середу, 4 липня, заступник міського голови Таврійська Леонід Марчук проінспектував автомобільний міст через Північно-Кримський канал

На щоденній нараді з керівниками комунальних підприємств Таврійська заступнику міського голови Леоніду Марчуку повідомили, що діра в пішохідної доріжці мосту через Північно-Кримський канал, яку на початку року огородили, щоб ніхто не «провалився», стоїть без огорожі, а опор в перилах мосту стало ще менше.

В лютому цього року Таврійський місквиконком вже направляв письмове звернення до обладміністрації та облавтодору стосовно аварійного стану мосту та реальної загрози життю людей. У відповідь облавтодор повідомив, що в план роботи на поточний рік ремонт автомобільного мосту через Північно-Кримський канал не включено.

Тільки за останній тиждень стало відомо про два випадки травмування під час переходу через міст. Як раз в місці діри в бетонній плиті зачепилася та впала жінка, яка йшла мостом пізно ввечері. В темряві вона спіткнулася за виступи плити, позбивала коліна, поранила щиколотки та забила пальці ніг. А так, як у жінки діабет, то рани не заживають. Людина тепер питає – «і куди мені скаржитися?».

Днями на цьому ж місці впала інша жінка, яка поверталася мостом з роботи.

Міськвиконком знову готує письмове звернення до губернатора та керівництва облавтодора поки не сталося біди. Зважаючи, що через міст пролягає міжнародна траса Е 58, і потік машин тут дуже інтенсивний. Коли на міст одночасно заїжджають по декілька великих вантажегрузів, зерновозів, він починає дуже відчутно вібрувати.