Про підсумки роботи відділу реєстрації за підсумками І півріччя поточного року

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від     .07.2018 року №

м. Таврійськ

 

 

Про підсумки роботи відділу реєстрації

за підсумками І півріччя поточного року

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу реєстрації виконавчого комітету Таврійської міської ради Карамушки Л.М.  про підсумки роботи відділу реєстрації за 2017 рік, на виконання вимог Законів України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», “Про адміністративні послуги”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”, Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 „Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру”,  виконавчий комітет Таврійської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію начальника відділу реєстрації виконавчого комітету Таврійської міської ради Карамушки Л.М. про роботу відділу за підсумками І півріччя поточного року взяти до уваги (додається) .
  2. Роботу відділу реєстрації визнати такою, що відповідає вимогам Положення про відділ реєстрації виконавчого комітету Таврійської міської ради.
  3. Відділу реєстрації виконкому Таврійської міської ради (Карамушка Л.М.) :

3.1. Забезпечувати додержання вимог діючого законодавства при реєстрації/знятті з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб.

Постійно

3.2. Продовжити роботу по створенню та веденні Реєстру територіальної громади з подальшим внесенням інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Постійно

3.3. Здійснювати інші повноваження, визначені чинним законодавством та нормативно-правовими актами.

Постійно

3.4. Продовжувати надання своєчасної інформації про місце проживання осіб та інші персональні дані на запити від державних органів, підприємств, організації та установ.

Постійно

3.5. Для підвищення кваліфікаційних навичок та рівня правових знань забезпечити участь спеціалістів відділу у навчальних семінарах з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб.

По мірі необхідності

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконкому Таврійської міської ради Левченко Н.В.

 

Міський голова                                                                                      М. І. Різак

Довідка