В п’ятницю, 6 липня, міський голова Таврійська Микола Різак зустрівся з мешканцями вулиці Магістральної

Приводом для зустрічі стало те, що ліквідовано прохід,  через який люди з вулиці Магістральна звикли ходити до вулиці Незалежної вздовж заводу «ПетроНік», водоканалу та УПКК. Раніше земля, де вони ходили, була межею між двома підприємствами. Але в травні завод «ПетроНік» за рішенням сесії міської ради оформив оренду землі сусіда, який відмовився від цієї частини. Після того, як завод «ПетроНік» загородив свою територію під будівництво сонячної електростанції, проходу до провулку водоканалу більше не має. З цією проблемою мешканці звернулись  до міського голови Таврійська Миколи Різака.

Зважаючи на те, що в пріоритеті міського голови переважають проблеми мешканців міста, Микола Іванович запропонував керівництву «Петроніка» компроміс – відновити дорожнє покриття вулиці Магістральної, щоб мешканці швидко і комфортно могли вийти на вулицю Незалежності. Як розповів громадянам міський голова, до наступного тижня на підприємстві повинні влаштувати всі формальності, щоб ймовірно з 10 липня почати тут роботу.

Скориставшись нагодою особисто поспілкуватися з міським головою, мешканці розпитували Миколу Івановича про все, що їх хвилює. Питали про перспективи освітлення вулиці Магістральної, асфальтування прибудинкової території біля трьох багатоквартирних будинків, оформлення у власність гаражів, побудованих на їх вулиці.

Міський голова пояснив їм, що освітлення їх вулиці – наступне в черзі після провулку між вулицями Вишнева–Крушельницької–Будівельна. Зараз комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» саме оформлює проектну документацію на вуличне освітлення цієї території.

Також людей цікавило майбутнє залізничної лікарні, і коли, нарешті, буде створена Таврійська ОТГ. Микола Іванович докладно розповів, що цього року кошти з міського бюджету будуть витрачатися виключно на фінансування реконструкції лікарні. На даний час, закінчена робота над проектом реконструкції, за який треба буде заплатити майже півмільйона гривень. Зараз він проходить експертизу. Відповідно до проекту, повна вартість реконструкції лікарняного комплексу з урахуванням медичного обладнання для власної лабораторії, денного стаціонару, фізіотерапевтичного кабінету та іншого, необхідного за статусом центра первинної медико-санітарної допомоги, складає 40 млн. грн. Тому, сказав міський голова, місту є над чим працювати, і найвірогідніше в жовтні цього року в Таврійську відбудуться вибори до Таврійської об’єднаної територіальної громади.