До уваги отримувачів субсидій!

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради повідомляє про проведення монетизації невикористаних сум субсидій, внаслідок економії споживачами послуг газо- та електропостачання, які використовувалися для обігріву в опалювальний сезон.

Що це значить? 

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, відтепер перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії:

– в банківській установі для мешканців міст обласного значення (Таврійськ, Нова Каховка);

– в банківській установі або поштовому відділенні для мешканців сіл та селищ.

Протягом липня та серпня 2018 року прийматимуться заяви від субсидіантів, в яких вказуються спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Прийом заяв від громадян здійснюється спеціалістами управління в місті Таврійськ за адресою: вул. Гайдара 9 (тел. 7-36-08) та в місті Нова Каховка за адресою: вул. Історична,18  каб.№14 (тел. 5-48-55, 4-55-92).