Зроблено ямковий ремонт дорожнього покриття вулиці Магістральної

Цього тижня працівники Каховської дорожньо-експлуатаційної дільниці Херсонського облавтодору заасфальтували в Таврійську вибоїни на вулиці Магістральній.

Про її ремонт міський голова Таврійська Микола Різак домовився з міським підприємством – заводом «ПтероНік», який профінансував роботу Каховської ДЕД. Так керівництво заводу компенсувало мешканцям вул. Магістральна перекриття короткого шляху до виходу на вул. Незалежності. Коли «ПетроНік» загородив свою територію під будівництво сонячної електростанції, проходу з вул. Магістральна до провулку водоканалу більше не стало. Тоді мешканці вул. Магістральна звернулись зі свою проблемою до міського голови Миколи Різака.

Микола Іванович запропонував керівництву «Петроніка» компроміс – відновити дорожнє покриття вулиці Магістральної, щоб мешканці швидко і комфортно могли вийти на вулицю Незалежності з протилежної сторони. Про це міський голова розповів громадянам на зустрічі минулої п’ятниці безпосередньо біля їх домівок. Він  роз’яснив людям ситуацію, що склалася, і вихід з неї. «До наступного тижня на «ПетроНіку» повинні влаштувати всі формальності, і приблизно у вівторок-середу у вас почне роботу Каховська ДЕД», сказав тоді Микола Іванович.