У п’ятницю, 13 липня, відбулася сесія Таврійської міської ради

Дев’ять питань порядку денного розглянули депутати Таврійської міської ради на черговій – 34-й сесії.

Про внесення змін до міського бюджету 2018 року депутатам доповіла начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Валентина Єрохіна. Сім земельних питань на розгляд сесії представила землевпорядник Таврійського міськвиконкому Жанна Решетняк.

Депутати міської ради проголосували за прийняття до комунальної власності територіальної громади під’їзної автомобільної дороги по вул. Промислова в місті Таврійськ загальною протяжністю 5,4 км. Після чого, як об’єкт комунальної власності, вона буде передана на баланс комунальному підприємству «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради.

По об’їзній дорозі навколо Таврійська планується перенаправити потік вантажівок, зокрема, зерновозів, щоб розвантажити рух центром міста, через який проходить міжнародна траса Е 58. Після прийняття 5,4 км цієї дороги до комунальної власності, там планується ямковий ремонт. Для цього залучаються кошти –  1,8 млн. грн. з держбюджету та, в якості співфінансування, підприємств, які розташовані на вул. Промисловій.