Про надання згоди на прийняття до комунальної власності

 

                                              Р І Ш Е Н Н Я

                                    ТАВРІЙСЬКА    МІСЬКА         РАДА

                                    (Прийнято на    34  сесії   7   скликання)

 

№   423                                                                                 13   липня     2018 року

 

 

Про надання згоди на прийняття

до комунальної власності

 

          Розглянувши листи Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, ПрАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів», щодо об’єкту державної власності, який при приватизації не увійшов до статутного капіталу ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів», а саме: під’їзна автомобільна дорога по вулиці Промисловій в м. Таврійськ,  з метою забезпечення збереження підьїзної автодороги, ефективного управління комунальним майном територіальної громади, відповідно до чинного законодавства щодо державного майна, Закону України «Про автомобільні дороги» та  керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади під’їзної автомобільної дороги по вул. Промислова в м. Таврійськ (загальна протяжність – 5,4 км в межах міста Таврійська, в тому числі 2,185 км від ПрАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів», 3,215км  дорога, яка раніше перебувала на утриманні колишніх підприємств міста ).
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому( Єрохіна В.А.) забезпечити прийняття на облік  комунального майна територіальної громади міста та провести передачу об’єкту комунальної власності  ( автомобільної дороги по вул. Промислова в м. Таврійськ) на баланс  комунальному підприємству «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради.
  1. Прийом – передачу об’єкту державної власності до комунальної власності територіальної громади здійснити на підставі розпоряджень міського голови.
  2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника          міського голови  Марчука Л.В. та  голову постійної депутатської комісії з питань розвитку комунальної інфраструктури   Волянюк   Г.В.

 

Міський голова                                                                              М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 34 сесія