В Таврійському міськвиконкомі відбулась апаратна нарада

В понеділок, 23 липня, в Таврійському міськвиконкомі пройшла щотижнева апаратна нарада.

Міський голова Микола Різак розпочав нараду привітанням з нагоди ювілею Лідії Зорі, завідуючої Таврійським дошкільним навчальним закладом «Джерельце».

– Лідія Григорівна в нашому місті – легендарна особистість, – сказав Микола Іванович. – На протязі багатьох років вона очолює самий відповідальний заклад міста. В кожного з нас є саме дороге – діти. І коли ми цю безпомічну малечу відводимо у дитсадок до Лідії Григорівни, ми знаємо, що дитина буде накормлена, доглянута, і там її добре виховають. І все це дякуючи працьовитості і професійним якостям таких людей, як Лідія Григорівна. Ви стільки років посвятили дітям, що ця грамота міського голови, насамперед, щира подяка від всіх батьків і всієї громади Таврійська. Бажаю Вам плідної праці, щоб Бог наділив Вас міцним здоров’ям ще на багато років.

Як доповіла начальник загального відділу Таврійського міськвиконкому Натта Лазор, минулого тижня в Таврійську зареєстровано смерть однієї людини та два шлюби.

За інформацією Таврійських шкіл № 5 і № 7, в навчальних закладах продовжується ремонт приміщень. Крім цього в школі № 5 починають роботу з фарбування фасаду головної будівлі. Цього року школі № 5 виповнюється 65 років з дня заснування. З приводу цього міська влада Таврійська виділила кошти на відновлення фасаду.

З 6 серпня на два тижні закривається дитсадок «Джерельце». За словами завідуючої Лідії Зорі, в даний час заклад відвідують 120 дітей. До 17 серпня – коли комісія відділу освіти буде складати акти готовності навчальних закладів до нового навчального року – тут планують закінчити плановий ремонт груп та інших приміщень.

В яслах-садочку «Дзвіночок» повністю відремонтовано п’ять груп. В стані ремонту залишається одна група та музична зала.