В Таврійську міський голова дав доручення виявити та знищити осередки карантинних рослин

Комунальники Таврійська ні на день не припиняють косити траву на вулицях міста.

В штаті кожного комунального підприємства Таврійська є свій косарь. Проте, не встигнуть вони пройти свої ділянки, як приходиться починати косити по новому кругу. Після дощів, які зарядили майже не щодня, в зріст пішла не тільки трава, але і амброзія полинолиста.

На апаратній нараді, яка відбулась в понеділок, 23 липня, в Таврійському міськвиконкомі, міський голова Микола Різак дав доручення виявити в місті осередки зростання амброзії, та покосити, доки ця карантинна рослина не почала цвісти.

Слід сказати, що багаторічні своєчасні заходи боротьби з амброзією в Таврійську дали свої плоди. Вивести її остаточно навряд чи вдасться, проте масових заростей амброзії в місті не має. З появою перших рослин комунальні служби починають наполегливо їх знищувати поки вони не зацвіли, і щоб не дати визріти насінню. Тим більше, що цвітіння амброзії визиває сильну алергію з симптомами задухи.

Як доповіла на апаратній нараді інженер з експлуатації КП «Таврійський водоканал» Ольга Склярова, трава в санітарних зонах свердловин та водозабору оперативно скошена, і за появою амброзії ведеться пильне спостереження. Крім того, косарь водоканалу минулого тижня викосив зарости вздовж міжнародної траси Е 58 в районі зупинки «Канал».

За словами директора КП «Комунсервіс» Галини Волянюк, вона вже помітила собі місця, де піднімається амброзія, і збирається відрядити туди свого косаря, щоб знищити її в зародку.

Зразком порядку в місті є територія школи № 5. Технічні працівники закладу не тільки косять навколо школи, але і молодий парк, допомагають міському Будинку культури. Минулого тижня шкільний косарь привів в порядок зелені газони на площі перед Будинком культури, а в понеділок директор БК Зоя Штефан попросила покосити ще позаду будівлі.

Як повідомляє Вікторія Худченко, спеціаліст з питань комунального господарства Таврійського місквиконкому, доглянутий вигляд місто має, в тому числі, завдяки співпраці з міською владою підприємств міста. Як приклад, Вікторія В’ячеславівна наводить завод «ПетроНік», Управління Північно-Кримського каналу, Каховське міжрайонне управління водного господарства, ТОВ «Демос». Всі вони розташовані на вулиці Незалежності, яка є обличчям Таврійська. Судячи з того, як там дбають про зовнішній вигляд закріплених за підприємствами територій, їх керівникам не байдуже до іміджу міста.