Порушникам благоустрою в Таврійську виписано 67 попереджень та складено два протоколи на адмінкомісію

67 попереджень виписано минулого тижня мешканціям Таврійська стосовно неналежного благоустрою біля садиб. Про це повідомила спеціаліст з питань комунального господарства Таврійського міськвиконкому Вікторія Худченко на щотижневій апаратній нараді.

Загалом, мешканці попереджались про необхідність покосити за парканом траву та бур’ян. Тим більше, що в ріст пішла амброзія, яку необхідно знищувати, що називається, на корню.

Інших спеціаліст попередила, щоб обрізали дерева, гілки яких сильно розрослися і заважають проїзду вулицею. Останнім часом на це почали скаржитися працівники комунального підприємства «Комунсервіс», які збирають і вивозять побутові відходи з приватного сектору Таврійська. Деякі вулиці міста мають вузьку проїзджу частину, і гілки нависають майже над серединою дороги, чіпляють і дряпають машину та скло кабіни. Крім цього, гілля обмежую водію видимість зустрічного транспорту та пішоходів.

За словами Вікторії Худченко, два порушника благоустрою одразу відреагували на попередження і покосили у себе за парканом.

Крім попереджень Вікторія В’ячеславівна минулого тижня склала 2 протоколи на адмінкомісію.