Зайнятість населення та заробітна плата в Таврійську

На 65,2 відсотки зріс порівняно з січнем-червнем 2017 року середній розмір заробітної плати на підприємствах Таврійська. При цьому кількість працюючих на крупних та середніх підприємствах міста  зменшилась на 7,5 відсотків.

За інформацією відділу бухгалтерського обліку та звітності Таврійського міськвиконкому за І півріччя поточного року, загальна кількість середньооблікових працюючих на  крупних та середніх підприємствах міста складає 1 605 чоловік, середньомісячна заробітна плата яких  становить 7,6 тис. грн.

Самі великі трудові колективи мають Каховське вагонне депо (443 працівника) і Новокаховський завод плавлених сирів (316 працівників). При цьому, вагонне депо має ще 102 вільні вакансії.

241 і 245 працівників трудяться відповідно на підприємствах Каховська дистанція колії та Управління Північно-Кримського каналу.

До 100 працівників – по 64, 76 і 74 мають відповідно Новокаховський КХП, Каховське рефрижераторне відділення філії РВК ПАТ «Укрзалізниця» та виробничий підрозділ Херсонського обласного управління водних ресурсів.

Середньооблікова кількість працівників комунальних підприємств Таврійськ коливається в межах 30 чоловік. Зокрема, на КП «Таврійський водоканал» працює 28 чоловік, на КП «Таврійське ЖЕУ» – 32 людини, на КП «Комунсервіс» – 22 чоловіки. Середньомісячна заробітна плата відповідно складає – 5 тис. грн. на водоканалі, 4,3 тис. грн. – у ЖЕУ та 4,5 тис. грн. – у «Комунсервісі».

Розмір середньомісячної заробітної плати на підприємствах Таврійська коливається від 2,4 тис. грн. на Новокаховському заводі плавлених сирів до 21,5 тис. грн. у Новокаховського річкового порту, де трудиться 38 чоловік. В два рази менше отримують на Новокаховському КХП, де середньомісячна заробітна плата складає 10,8 тис. грн. В середньому по 8,8 тис. грн. і 9,7 тис. грн. отримують працівники вагонного депо і Каховської дистанції колії.

7,6 тис. грн. в середньому виходить на підприємстві Каховське рефрижераторне відділення філії РВК ПАТ «Укрзалізниця», 4,9 тис. грн. і 5,9 тис. грн. – в Управлінні Північно-Кримського Каналу та ДП «ДГ «Новокаховське» Ірису НААН».