За шість місяців Таврійським міськвиконкомом за зверненнями громадян вирішено 57 питань

Протягом І півріччя цього року до Таврійського міськвиконкому надійшло 46 письмових звернень, повідомляє спеціаліст з питання контролю Таврійського міськвиконкому Діана Чухно.

11 письмових звернень було подано безпосередньо на особистому прийомі у міського голови Миколи Різака, що на одне звернення менше в порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

Зокрема, надійшло 3 колективних звернення – в І півріччі минулого року було 5, повторних не має, 1 звернення поступило від багатодітної родини, від учасників Великої Вітчизняної війни та бойових дій, інвалідів І, ІІ, ІІ групи, ветеранів праці, інших пенсіонерів звернень не надходило  (минулий рік – 2).

Переважна більшість звернень стосувалася питань комунального господарства. З приводу ремонту будинків, квартир, дахів, доріг, водопостачання, перерахунку за користування комунальними послугами мешканці Таврійська  надіслали 30 звернень.

За результатами їх розгляду складено акти обстеження з представниками виконкому, дільничними інспекторами поліції, депутатами міської ради, проведено ремонтні роботи в будинках та благоустрій прибудинкових територій.

Збільшилась кількість звернень стосовно соціального захисту. Якщо минулого року надійшло 16 звернень такого змісту, то протягом 6-ти місяців цього року поступило 23 звернення. Відповідно було підготовлено 23 розпорядження міського голови про надання матеріальної допомоги 23 особам на загальну суму 16 300 грн.

2 звернення надійшло стосовно земельних відносин, одно – з приводу забезпечення правопорядку.

Всього за зверненнями громадян міста міськвиконкомом вирішено 57 питань. На 28 звернень надано консультативну допомогу та роз’яснення, 29 звернень вирішено позитивно.

На всі звернення письмові відповіді надавались вчасно без порушення термінів.