В червні «Таврійське ЖЕУ» задовольнило 133 заявки

Комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» в червні задовольнило 133 заявки мешканців багатоквартирних будинків, які обслуговує ЖЕУ, як управитель.

Третина заявок (37) стосувалася очищення каналізаційних мереж. За інформацією начальника КП «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького, каналізація в багатоповерхівках – одне з уразливих місць, тому сантехніки підприємства крім заявок кожний раз в кінці тижня перевіряють проблемні будинки. А також, по мірі можливості міняють каналізаційні труби. Так в червні ЖЕУ замінило каналізацію в квартирах по вул. Вокзальна, 1, відвідну трубу в будинку по вул. Гайдара,13, модернізувало каналізацію по вул. Вишневій, 2.

Другими за кількістю заявок (31) були виклики відремонтувати внутрішньо будинкові електромережі.

6 заявок комунальники виконали з очистки підвалів, 7 – з очистки зливостоків. На трьох будинках відремонтували дах, встановили 5 лавок, навколо трьох будинків відремонтували вимощення.

За місяць на поточний ремонт житлового фонду комунальним підприємством було використало матеріалів на суму 12 545,41 грн.

За даними Таврійського ЖЕУ за червень, управитель обслуговує за договором 2 241 абонент. Минулого місяця підприємство надало їм послуг на суму 350 261,42 тис. грн. Із них було сплачено тільки 173776,27 грн., що становить 49,61%.

Не дивлячись на попередження, що влітку квартплату, як і інші комунальні послуги, треба буде сплачувати в повному обсязі, мешканці продовжували розраховувати на субсидії. Проте, з травня в оформлені субсидій відбулись зміни, і в червні Таврійське ЖЕУ відшкодування від держави не отримало.

При цьому, населенню слід пам’ятати, що тим, у кого з’явиться заборгованість за комунальні послуги за два і більше місяці, субсидії на наступний період не перепризначатимуться.