Відбулось засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради

Сім питань порядку денного розглянули члени виконкому на черговому засіданні виконавчого комітету Таврійської міської ради, яке відбулось в четвер, 26 липня.

Зокрема, заслухали звіти про виконання за І півріччя – міського бюджету, з яким доповідала в. о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому Інна Мартиненко, Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Таврійськ у доповіді економіста відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому Світлани Литвиненко, про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому, який представила спеціаліст з питань контролю міськвиконкому Діана Чухно.

Члени виконкому дали згоду на передачу з 1 вересня цього року житлового будинку по вул. Франко, 3 в управління новоствореного об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Та заслухали інформацію про стан фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за червень, надану їх керівниками.

Наостанок керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко ознайомила членів виконкому з порядком денним наступного засідання, де планується розглянути звіт про роботу адміністративної комісії виконкому за І півріччя та про підсумки роботи відділу реєстрації.